Szminka najlepiej w kolorze soczystej czerwieni, torebka i klasyczna mała czarna sukienka, takie rzeczy powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety. Jednak większość z nas mówiąc o prawdziwej kobiecości, w pierwszej kolejności myśli o butach na wysokich obcasach.
Nogi stanowią bardzo ważną, część kobiecego ciała, właściwe wyeksponowane są niezaprzeczalnym atutem. Najlepiej, żeby sięgały aż do nieba, dlatego nieodzowną część kobiecej garderoby stanowią klasyczne szpilki. Dzięki takim butom zyskujemy na wzroście, nogi stają się dłuższe, a co za tym idzie szczuplejsze.


Dążenie do wyższego wzrostu poprzez przedłużanie nóg znane jest ludzkości od dawien, dawna. Już aktorzy greckiego teatru nosili buty na koturnach, by być wyższymi, a zarazem lepiej widocznymi dla widzów. Obcasy w Europie pojawiły się w XVI, spopularyzowała je Katarzyna Medycejska, zakładając je na uroczystość swoich zaślubin z księciem Orleanu, ze względu na swój bardzo niski wzrost, żeby dodać sobie chociaż kilku centymetrów. To jej zawdzięczamy początki noszeni takich butów jak czarne szpilki. Co ciekawe eleganckie szpilki początkowo nosili także mężczyźni!


Kobieta nosząca seksowne szpilki, zaraz po ich założeniu zmienia całkowicie swoją postawę- prostuje plecy, podnosi głowę. Bez względu czy ubierzemy srebrne szpilki, szpilki z cyrkoniami czy szpilki wieczorowe nabieramy pewności siebie, co przekłada się od razu na nasz dobry wygląd i samopoczucie. Kobieta która czuje, że wygląda dobrze, jest dokładnie tak odbierana przez otoczenie.
Wygodne szpilki, to skarb w szafie każdej kobiety. Buty, szpilki damskie mają różne oblicza szpilki ze szpicem, szpilki z dżetami, szpilki z ozdobami, które idealnie zdadzą egzamin, jako szpilki na sylwestra, w których przetańczymy całą noc. Szpilki stanowią kropkę nad „i” naszego stroju. Bardzo ważne, żeby idealnie komponowały się ze strojem, jednak stawiajmy na oryginalność. Niepowtarzalne, oryginalne buty na obcasie mogą stanowić ozdobę stroju jak prawdziwa biżuteria.

Szpilki

Przepraszamy za niedogodności

Przepraszamy, ale nie znaleziono produktów w tej kategorii

X
Sprawdź status zamówienia
Sprawdź
Status zamówienia
Zamówienie nr: Status:
Zamknij