Czy przypominasz sobie, jak za dziecięcych lat nosiłaś cieplutki kożuszek-misia? A może Twoja koleżanka miała takiego puchatego „baranka” na zimę i zawsze jej go zazdrościłaś? Dziś nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mogła otulić się takim miękkim, grzejącym materiałem! W Hollywood Dream pomożemy Ci spełnić Twoje marzenie lub przywołamy miłe, dziecięce wspomnienia. Zobacz proponowane przez nas kożuszki damskie.

„Misiowe” okrycie wierzchnie

Aktualnie w ofercie mamy krótkie kurteczki, które są idealne na najchłodniejsze dni w roku. Zastanawiasz się może, z czego pozyskujemy materiał na te ubrania. Nie obawiaj się – nie są to prawdziwe kożuszki, lecz „baranki” z tworzywa poliestrowego. Jeżeli więc nie chcesz nosić kożuchów z prawdziwej skóry, zdobionych baranim futerkiem – rozumiemy. Tutaj nie musisz jednak obawiać się o pochodzenie kurtek.

Zapinane na zamki lub zatrzaski damskie „misie” to przede wszystkim ciepłe, ale i niezwykłe modne odzienie. Na pewno przyda się na co najmniej kilka sezonów, bo pasuje do niejednej stylizacji. Botki, kozaczki, spodnie, spódnice, sukienki… Właściwie wszystko możesz nosić wraz z takim okryciem. Pozostaje Ci jedynie wybór koloru…

Kożuszek damski: czarny czy zielony?

Czerń to oczywiście klasyka, pasująca do wszystkiego. Taki uniwersalny kolor jest znakomity na zimę, gdyż da się zakładać do niego różne doły. I te eleganckie, i bardziej codzienne. Gdy jednak chcesz wyróżnić się na ulicy i preferujesz żywsze barwy, postaw na zieloną kurteczkę. Oryginalny jak na damskie kożuszki kolor zachwyci niejedną osobę i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo.


A jeśli żadna z tych barw nie interesuje Cię, sprawdź jeszcze modele w kolorze karmelowym i białym. Te barwy naturalnie kojarzą się z owczym futerkiem, a ubrania tak zabarwione są niezwykle praktyczne. Mamy nadzieję, że któryś z kożuszków już za kilka dni znajdzie się w Twojej zimowej garderobie! Nie czekaj – tylko już teraz sprawdź nowości, oferowane na ten sezon przez Hollywood Dream. Dokonaj prędko wyboru, zanim ktoś wykupi upatrzonego przez Ciebie „baranka”!

Kożuszki damskie

Przepraszamy za niedogodności

Przepraszamy, ale nie znaleziono produktów w tej kategorii

X
Sprawdź status zamówienia
Sprawdź
Status zamówienia
Zamówienie nr: Status:
Zamknij