Filtruj według

Cena

  • Zakres:

    40,00 zł - 407,00 zł

Zastanawiając się nad prezentem na różne okazje często mamy dylemat - czy będzie trafiony i faktycznie przyniesie satysfakcje osobie obdarowanej? Karty podarunkowe na prezent to doskonałe rozwiązanie problemu. Z jednej strony nie ofiarowujemy osobie wprost pieniędzy, które nie zawsze są widziane w dobrym tonie, z drugiej zaś - nadal pozostawiamy wolną rękę w wykorzystaniu podarunku.


Czym jest karta podarunkowa?


Każda karta upominkowa, zwana również podarunkową to forma bonu o określonej wartości do wykorzystania w naszym sklepie. Kupując ją dla najbliższej osoby, możesz pomóc spełnić jej marzenie o wyjątkowym ubraniu, elemencie garderoby czy ciekawym akcesorium dostępnym w naszej ofercie. Nasze bony podarunkowe na odzież można zrealizować w sklepie online Hollywood Dream przez wskazany okres od momentu zakupu. Są one jednorazowego użytku. Taki bon podarunkowy na prezent sprawdzi się idealnie, może zostać spożytkowany na dowolne produkty z oferty.


Idealny prezent na każdą okazję


Praktycznie wszystkie kobiety - dziewczyny, żony, matki, koleżanki czy przyjaciółki uwielbiają zakupy. Nowa torebka, buty czy świetna sukienka - zawsze znajdzie się coś, co chciałyby kupić, ale niekoniecznie mogą czy chcą w danym momencie sobie na to pozwolić. Uniwersalne bony na zakupy do sklepu Hollywood Dream pomogą w zrealizowaniu planów. Bez względu na to, czy zbliżają się imieniny, urodziny, rocznica czy święta, ubranie na prezent może być świetnym pomysłem, ale jeszcze lepsza będzie przedpłacona karta podarunkowa umożliwiająca swobodny wybór zakupu. Karta podarunkowa to brak konieczności zadawania czasem nie do końca komfortowych pytań o rozmiar czy modowe preferencje, ewentualnych zwrotów w przypadku nietrafionego wyboru, a jednocześnie pewność satysfakcji obdarowanej osoby, bo to ona ostatecznie dokona wyboru. E-karta prezentowa to również spora wygoda dla osoby prezentującej - wymyślanie prezentu nierzadko potrafi przysporzyć wielu kłopotów. Nasza karta podarunkowa na urodziny czy inne okazje jest sprawdzoną metodą na wywołanie uśmiechu na twarzy solenizanta.

Gift card

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

X
Sprawdź status zamówienia
Sprawdź
Status zamówienia
Zamówienie nr: Status:
Zamknij