Infolinia +48 884 914 266 (pn-pt 8.00-17.00, sob 9.00-13.00)

Kontakt z Nami [email protected]

Darmowa Dostawa od 399 zŁ

PayPo kup teraz zapłać później

Produkty

Jedna kurtka w dwóch odsłonach - wybór zależy od aktualnych potrzeb. Kurtki dwustronne damskie to idealny kompromis między dwoma kolorami lub fakturami. Dzięki nim łatwiej dobierzesz okrycie do reszty stroju, a ich możliwości bywają zaskakujące! Dwustronna kurtka z kapturem, którą można odwrócić wnętrzem na wierzch i otrzymać ten sam model w innej kolorystyce, to najnowszy hit sezonu. Oferujemy również klasyczne parki, które pozwalają zadecydować także o grubości kurtki, dzięki czemu posłużą jako okrycie zimowe lub przejściowe.
Wyjątkowe kurtki zimowe dwustronne posiadają futerko w obydwu kolorach, które może przybrać kurtka. Dzięki temu nieodpinany kaptur pasuje do obu wariantów i prezentuje się interesująco, niekoniecznie zdradzając właściwości kurtki. Kurtka dwustronna z futerkiem to świetne rozwiązanie dla osób, które chciałyby otrzymać dwie sztuki w cenie jednej – wystarczy zmienić stronę! Specjalnie dostosowane zapięcia i sposób uszycia sprawia, że obie strony wyglądają naturalnie i dobrze leżą na ciele.


Oferujemy kurtki damskie dwustronne w metalicznych i klasycznych barwach. Pasują do wielu stylów – mogą być stonowane lub przywodzić na myśl sportowe wyczyny. Przyjemne ocieplenie i wygodny kaptur z szerokim futrem umilą zimowe dni i wieczory, a połysk niektórych modeli może działać jak odblask, zwiększając bezpieczeństwo w ciemności. Kurtka puchowa dwustronna może być krótka lub długa. Modele codzienne sprawdzą się podczas wypadu na łyżwy lub sanki, a bardziej eleganckie ogrzeją Cię na spacerze lub na randce. Poza tym, kurtki dwustronne mogą być interesującym gadżetem, który pozwoli w kilka sekund zmienić swój wizerunek. Niektóre z nich łączą kontrastujące kolory, inne są oparte na harmonijnych parach odcieni – taka odzież wierzchnia przypomina, że moda to świetna zabawa! Dlatego niech kurtka pikowana dwustronna damska będzie Twoim wyborem tej zimy. Warto podążyć za ciekawym trendem, jakim jest z pewnością kurtka damska dwustronna.

Dwa produkty w cenie jednego

Wyjątkowe kurtki zimowe dwustronne posiadają futerko w obydwu kolorach, które może przybrać kurtka. Dzięki takiemu rozwiązaniu nieodpinany kaptur pasuje do obu wariantów i prezentuje się interesująco. Kurtka dwustronna z futerkiem to świetne rozwiązanie dla osób, które chciałyby otrzymać dwie sztuki odzieży w cenie jednej i dokonując jednego wyboru otrzymać wiele możliwości aranżacyjnych - wystarczy zmienić stronę kurtki i gotowe!

Specjalnie dostosowane zapięcia i sposób uszycia kurtek dwustronnych z futerkiem lub bez sprawia, że obie strony wyglądają naturalnie i dobrze leżą na ciele, a przecież komfort noszenia ubrania to oprócz wyglądu sprawa najważniejsza. To szczególnie istotne podczas konieczności ubrania się „na cebulkę”, charakterystycznego dla sezonu zimowego oraz podczas podejmowania aktywności sportowo-rekreacyjnych w tym właśnie okresie.

Wybierz swoje barwy

Kurtka dwustronna zimowa może być krótka lub długa. Modele codzienne sprawdzą się podczas wypadu na łyżwy lub sanki, a bardziej eleganckie ogrzeją Cię na spacerze lub randce. Poza tym kurtki dwustronne mogą być interesującym gadżetem, który pozwoli w kilka sekund zmienić Twój wizerunek, a przecież „kobieta zmienną jest”. Proponujemy kurtki damskie dwustronne w metalicznych i klasycznych barwach, które pasują do wielu stylizacji - mogą być stonowane lub przywodzić na myśl sportowe wyczyny. Przyjemne ocieplenie i wygodny kaptur z szerokim kolorowym futrem umilą zimowe dni i wieczory, a połysk niektórych modeli może działać jak odblask, zwiększając bezpieczeństwo w ciemności. Niektóre z proponowanych kurtek dwustronnych łączą kontrastujące kolory, inne za to są oparte na harmonijnych parach odcieni - taka odzież wierzchnia przypomina, że moda to świetna zabawa! Dlatego niech kurtka damska dwustronna będzie Twoim wyborem w tym sezonie. Warto podążyć za ciekawym trendem, jakim są z pewnością tego typu okrycia wierzchnie.

Modny gadżet

Bez wątpienia każda kobieta chce być modnie ubrana. Dla Pań podążających za modą zakup kurtki damskiej dwustronnej jest absolutnym obowiązkiem w nadchodzącym sezonie. Szeroki wybór barw, jakość wykonania i komfort noszenia niech będą zachętą do dokładniejszego zapoznania się w ofertą naszego sklepu Hollywood Dream. Dla Pań, które nie znają jeszcze tego produktu, niech zawarte tu informacje staną się inspiracją do włączenia do swojej stylizacji nowego ubrania posiadającego oryginalną formę. Moda przecież jest po to, by móc się nią bawić i czuć się dobrze we własnym ciele, dzięki podkreśleniu walorów stosowną garderobą o szerokim wachlarzu fasonów.

Kurtki dwustronne

Podobno każdy człowiek ma swoją drugą twarz, której często, pod żadnym pozorem nie chce pokazać światu. W naszym sklepie jest jednak coś, co świat powinien koniecznie zobaczyć! Oferujemy wyjątkowe kurtki dwustronne.

Jedna kurtka w dwóch odsłonach - wybór zależy od Twoich aktualnych potrzeb. Kurtki dwustronne damskie to idealny kompromis między dwoma kolorami lub fakturami. Dzięki takim kurtkom łatwiej dopasujesz okrycie wierzchnie do reszty stroju, a ich możliwości bywają zaskakujące! Dwustronna kurtka z kapturem, którą można odwrócić wnętrzem na wierzch i otrzymać ten sam model w innej kolorystyce, to najnowszy hit sezonu! Oprócz typowych kurtek damskich dwustronnych oferujemy również klasyczne parki. W naszym butiku oferujemy zarówno kurtki dwustronne zimowe, jak i przejściowe, dzięki czemu będą one doskonałym wyborem przez cały rok.